https://www.high-endrolex.com/35 Współpraca - Oferta dla Adwokatów - Jazda po pijaku.pl
Menu

Współpraca

W ramach strony jazdapopijaku.pl tworzymy społeczność adwokatów, którzy specjalizują się w sprawach karnych związanych z jazdą po spożyciu lub pod wpływem alkoholu.

Zasady współpracy partnerskiej.

Partnerem może był wyłącznie adwokat lub radca prawny. Z chwilą podjęcia współpracy, tworzona jest zakładka na stronie jazdapopijaku.pl związaną z miejscem działalności partnera np. Adwokat jazda po alkoholu Katowice – na stronie nie pojawi się inna osoba, która będzie działała w tym samym miejscu. W zakładce pojawiają się dane kontaktowe partnera. Dodatkowo istnieje możliwość publikacji wyroków uzyskanych w prowadzonych sprawach.

Koszty.

 1. Opracowanie zakładki jest pokrywane przez jazdapopijaku.pl - po stronie partnera wymagane jest dostarczenie zdjęcia, opisu oraz danych kontaktowych.
 2. Pierwszy miesiąc współpracy są próbny i darmowy. Po zakończeniu okresu próbnego partner decyduje o chęci podjęcia płatnej współpracy z serwisem, zgodnie z pkt. 3. W przypadku braku chęci podjęcia współpracy, zakładka oraz zawarte na niej dane są trwale usuwane z serwisu. Partner nie ponosi jakichkolwiek kosztów współpracy w okresie próbnym.
 3. Koszt utrzymania zakładki na stronie wynosi 1.000 zł + 23% VAT (pakiet podstawowy) lub 2.000 zł + 23% VAT (pakiet premium).
 4. Pakiet premium polega na promocji zakładki w formie płatnych reklam (Google Ads). Pakiet premium obejmuje koszt zakładki (1000 zł + 23% VAT), koszt reklam (800 zł + 23% VAT) oraz wdrożenie i obsługę reklam (200 zł + 23% VAT)

Wszystkie telefony, a przede wszystkim wszyscy klienci trafiają bezpośrednio do partnera widocznego w zakładce.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.


Dostępne pakiety

Pakiet podstawowy


 • stworzenie zakładki dla miasta adwokata,
 • pierwszy miesiąc bezpłatny,
 • możliwość publikacji wyroków w prowadzonych sprawach.

Opłata miesięczna: 1000 zł + 23% VAT

Pakiet Premium

 • pierwszy miesiąc płatność tylko 50%,
 • stworzenie zakładki dla miasta adwokata
 • możliwość publikacji wyroku w prowadzonych sprawach
 • budżet reklamowy GoogleAds (800 zł)
 • obsługa reklam (200 zł)

Opłata miesięczna: 2000 zł + 23% VAT

Opinie

Polecam współpracę z Panem Mecenasem. Nasza współpraca rozpoczęła się latem 2023 roku i mogę o niej mówić wyłącznie pozytywnie. Gabriel to bardzo porządny i uczciwy kontrahent, nasza współpraca opiera się na wzajemnym zaufaniu i chęci pomocy. Naprawdę warto! Gabriel, dziękuję za dotychczasowy czas i liczę na dalszą efektywną współpracę.

adw. Adam Kozioziembski

Polecam współpracę z Mecenasem Gatnerem. Profesjonalny i szybki kontakt. Otwarty na negocjacje i nowe rozwiązania.

adw. Joanna Knopik

Polecam współpracę z Kancelarią Gatner&Gatner w ramach portalu jazdapopijaku.pl w zakresie spraw o prowadzenie pojazdów w stanie nietrzeźwości.

adw. Ewa Koper

Polecam współpracę z Panem Mecenasem Gatnerem. Kancelarię Gatner&Gatner znam od wielu lat. Ich działanie oparte jest na ogromnym doświadczeniu i wiedzy zdobytej przez lata świadczenia skutecznej pomocy prawnej.

adw. Tomasz Całus

Mec. Gabriela Gatnera znam od lat i dał się poznać jako uczciwy i sumienny człowiek. Projekt zrzeszający adwokatów zajmujących się prowadzeniem spraw związanych z prowadzeniem pojazdów w stanie nietrzeźwości umożliwia klientom znalezienie obroncy, który specjalizuje się w określonej dziedzinie, zaś adwokatom daje przestrzeń do wymiany doświadczeń.

adw. Paulina Pawełek

Skontaktuj się z nami

Niepoprawnie wypełniony formularz

Niestety, nie udało się wysłać wiadomości!

Dziękujemy, wiadomość została wysłana!


Piszą o nas:

Logo portalu dziennik.pl Logo portalu prawo.pl Logo portalu wprost.bieznes.pl Logo portalu tvn24 Logo portalu rzeczpospolita.pl Logo portalu superbiznes.se.pl Logo portalu motomaniacy.tv

Polecamy

LexLab Legalniewsieci.pl Kancelaria adwokacka Gatner & Gatner

© adw. Gabriel Gatner

Realizacja strony strony internetowe oświęcim